TOP 10 RESTAURACJI W KARWI

TOP 10 RESTAURACJI W KARWI

Jesteś w Karwi lub planujesz swój wyjazd i zastanawiasz się, gdzie by tu napełniać swój żołądek? Przychodzimy z odpowiedzią! Stworzyliśmy dla Ciebie TOP 10 miejsc, w których na pewno zaspokoisz swój głód i nie będziesz żałował.

Ranking stworzyliśmy na zasadzie poleceń podawanych nam przez ludzi, którzy w Karwi przeżyli niejeden sezon i w niejednej knajpie jedli obiad. 


1.Bar Rodzinny


Adres: Kopernika 22, Karwia

Telefon: 58 674 73 51 kom. 539 961 341

Godziny otwarcia: Codziennie 09:00 – 20:00

W Barze Rodzinnym zjemy potrawy przede wszystkim domowe. Dostaniemy tutaj różne dania mięsne oraz rybne, naleśniki, dodatki, surówki. Prócz tego możemy zamówić deser, a także kawę lub herbatę. Turyści chwalą najbardziej zupę pomidorową i rosół przyrządzane w lokalu, a także są bardzo zadowoleni „ogromnymi” porcjami każdej potrawy.


2. Złota Rybka


Adres: Wojska Polskiego 21, Karwia

Telefon: 606 117 672

Godziny otwarcia: pon.-pt.: 10:00 – 22:30 ; sob., niedz.: 12:00  - 22:30 

Złota Rybka to smażalnia i pizzeria w jednym. Smażalnia oferuje nam wiele gatunków ryb smażonych beztłuszczowo, dzielonych na ryby chude, średniotłuste i tłuste. W lokalu zamówimy, oczywiście, pizzę, ale także inne dania kuchni włoskiej, np. spaghetti czy sałatki. Oprócz tego możemy zamówić zupy, dania obiadowe oraz ręcznie robione pierogi. W Złotej Rybce znajduje się kącik rysunkowy dla dzieci. 


3. Bar na Górce U WOJTKA


Adres: wejście na plażę nr 1, Karwia / Karwieńskie Błoto II

Telefon: 512 344 004

Bar Na Górce to knajpka w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Zamówimy tam dania obiadowe, przysmaki z grilla oraz ryby. Najbardziej polecanymi potrawami są: golonka w zestawie i smażony śledź, którego trudno dostać gdzieś indziej. Prócz tego, w karcie znajduje się wybór piw, jasnych i ciemnych, a także niepasteryzowanych. 


4. Poezja Smaku


Adres: Wojska Polskiego 79, Karwia

Telefon: +48 509 143 834

Godziny otwarciaCodziennie 12:00 - 17:00

W Menu restauracji znajdziemy ryby, zupy, dania mięsne oraz makarony. Specjałami Poezji Smaku są roladki w sosie serowym i polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym. W lokalu znajdują się krzesełka dla karmienia dzieci oraz zabawki dla najmłodszych. Turyści chwalą restaurację głównie za duże porcje za rozsądną cenę. 


5. Bar Iwonka


Adres: Wojska Polskiego 12, Karwia

Godziny otwarcia: Codziennie 12:00 – 19:00

W Barze Iwonka możemy zjeść głównie dania przyrządzone z mięsa, w różnej postaci: pieczeń z szynki, klopsiki, wątróbka, itp. Oprócz tego, w Menu znajdziemy pierogi, zupy, sałatki i ryby, a także potrawy przygotowywane na grillu, np. karkówkę czy pierś. W karcie znajdują się także alkohole, głównie piwo. 


6. Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego


Adres: Kopernika 23, Karwia

Telefon: +48 798 081 991

Godziny otwarciaponiedziałek: zamknięte ; wt.-niedz.: 12:00 – 20:00

W Menu znaleźć możemy przystawki, zupy krem, zupy, dania rybne i desery. Oprócz tego, zjemy tutaj dania z drobiu oraz dani z mięsa wieprzowego, wołowiny i jagnięciny. Osobną kategorią w karcie są specjalne dania kuchni kaszubskiej, a także specjały Piwniczki, czyli np. tatar z jesiotra z jajkiem przepiórczym i koniakiem, masło, pieczywo. Karta win pozwala nam wybrać z szerokiej gamy alkoholi pochodzących z wielu państw na świecie, m.in. z Hiszpanii, Francji, Gruzji czy Chile.


7. 5’ta Klepka


Adres: Kopernika 6, Karwia

Telefon: 503 158 301

Godziny otwarcia: Codziennie 08:00 – 00:00

Do wyboru z Menu mamy zestawy śniadaniowe, np. jajecznicę, omlet czy naleśniki. W karcie znajdują się także zupy, sałatki, pierogi i makarony. Dania mięsne, dania rybne, burgery, owoce morza, dodatki również są dla nas dostępne. Zjemy tutaj także deser, napijemy się czegoś ciepłego lub gorącego, a także wybierzemy coś dla dzieciaków z pozycji przygotowanych dla nich na karcie. 5’ta Klepka oferuje szeroki wybór alkoholi, w tym drinki i shoty alkoholowe oraz bezalkoholowe.


8. Bar Laguna


Adres: Kolorowa 11, Karwia

Telefon: 58 774 25 92

Godziny otwarciaCodziennie 09:30 – 23:00

Menu oferuje: zestawy obiadowe, pierogi domowe oraz smażoną rybę. Oprócz tego, w karcie znajdziemy zupy, naleśniki, surówki i pizzę z pieca. W Barze Laguna wypijemy kawę i herbatę, a także coś zimnego. Bar dysponuje zapleczem "Rebocko izba", w którym można nie tylko zjeść rybę, ale również posłuchać gawędziarza z kapelą Kaszubską.


9. Smak Babci 


Adres: Hoża 7, Karwia

Godziny otwarciaCodziennie 12:00 – 17:00

Zestawy obiadowe dominują w Menu Smaku Babci. Znajdziemy tutaj dania przygotowywane specjalnie dla dzieci, a każdego dnia zjemy inną zupę. Oprócz tego, w karcie znajdują się dania mięsne, dania rybne oraz surówki i naleśniki. Turyści chwalą Smak Babci za adekwatne do nazwy lokalu posiłki, za duże porcje oraz niskie ceny. 


10. Pizzeria Mariano


Telefon: 58 351 10 12

Godziny otwarcia: Codziennie 12:00 – 23:00

Znajdziemy tutaj duży wybór pizz, ale nie tylko! Pizzeria oferuje również dania mięsne, sałatki, zupy, makarony i ryby. Oprócz tego, w Mariano dostaniemy różnie skomponowane naleśniki, a także dodatki i napoje gorące oraz zimne, w tym piwo. Lokal umożliwia zamawianie pizzy do domu.


czytaj więcej - kolejne ciekawostki na temat Karwi

Galerie Karwia

www.karwia.com 2024